ptchk.pl spełnia oczekiwania pod względem wyboru najlepszego usługodawcy!

Klinika dr Kubasika


Klinika Złotowska dr Kubasik


60-189 Poznań, Złotowska 63

Numer telefonu: 607229933

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Klinika dr Kubasika

Martwią Cię postępujące oznaki starzenia i chcesz znaleźć skuteczny sposób na odmłodzenie swojego wyglądu? Najlepsze efekty można bez wątpienia osiągnąć dzięki chirurgii plastycznej. Daje ona stuprocentową pewność, że efekt odmłodzenia zostanie osiągnięty.

Chirurgiem plastycznym, który zapewnia swoim pacjentom satysfakcję z przeprowadzonych zabiegów, jest dr Mikołaj Kubasik. Osoby odwiedzające jego Klinikę Złotowską mogą jednocześnie liczyć na to, że każdy pacjent otaczany jest należytą opieką i jego bezpieczeństwo stanowi priorytet dla personelu kliniki.

W gabinecie przeprowadzane są zabiegi, które pozwalają zredukować oznaki starzenia na twarzy i ciele. Klinika Kubasika oferuje swoim pacjentom m.in.:

  • lifting twarzy,
  • korekcję powiek,
  • liposukcję ciała,
  • plastykę powłok brzusznych.

Zaawansowane metody chirurgii plastycznej dają zachwycające efekty. Po zabiegu odmładzającym twarz jej skóra jest elastyczna i jędrna, a zmarszczki widocznie wygładzone. Podobnie satysfakcjonujące okazują się zabiegi modelowania sylwetki, dzięki którym można usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej oraz napiąć zwiotczałą skórę.

Pobliskie firmy:

Studio Projektowe Motiv

Jana Nagórskiego 5, Poznań

Zobacz >

REHA BŁOCH

Szarych Szeregów 25, Poznań

Zobacz >

RSC BIS Sp. z o.o.

Dworcowa 42, Skrzynki k/Buku

Zobacz >