ptchk.pl spełnia oczekiwania pod względem wyboru najlepszego usługodawcy!

Elektronika serwis


TRAK S.J.


61-249 Poznań, os. Stare Żegrze 50

Numer telefonu: 61 87 97 115

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Elektronika serwis

Sprzęt elektroniczny z pewnością ułatwia życie, nie tylko w domach prywatnych, ale i w przemyśle. Jednak nie jest on niezawodny, a jego cena często przerasta możliwości przeciętnego człowieka czy przedsiębiorcy prowadzącego mniejszą firmę produkcyjną. Dlatego też warto przeprowadzać regularne przeglądy, a w przypadku usterki, naprawiać uszkodzony sprzęt. Jest to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, w przeciwieństwie do kupowania wciąż nowych urządzeń.

Sprzedaż elektroniki oraz serwis prowadzi firma TRAK. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w naprawie elektroniki przemysłowej spotykanej w większości branż. Jednocześnie firma zajmuje się również dostosowywaniem funkcji urządzeń do potrzeb klienta.

Ocena stanu urządzenia, zakres napraw oraz ich wycena jest darmowa. Co więcej, usługa objęta jest dwunastomiesięczną gwarancją, co powinno zainteresować wielu przedsiębiorców.

Osoby, które chcą, aby naprawa elektroniki była przeprowadzona szybko, rzetelnie, przez doświadczonych fachowców, powinny skorzystać z oferty.

Pobliskie firmy:

Studio Projektowe Motiv

Jana Nagórskiego 5, Poznań

Zobacz >

REHA BŁOCH

Szarych Szeregów 25, Poznań

Zobacz >

RSC BIS Sp. z o.o.

Dworcowa 42, Skrzynki k/Buku

Zobacz >