ptchk.pl spełnia oczekiwania pod względem wyboru najlepszego usługodawcy!

Naklejki na wino • https://winoklejki.pl


Winoklejki


- ,

Numer telefonu: 794 953 840

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Naklejki na wino • https://winoklejki.pl

Poszukując nietuzinkowego i efektownego prezentu dla bliskiej osoby, warto zajrzeć na stronę internetową winoklejki.pl. Przedstawia się tam dostawca, który realizuje zamówienia na personalizowane naklejki, świetnie prezentujące się na różnego rodzaju szklanych butelkach z ciekawą zawartością. 

Pracownicy firmy są w stanie doradzić i opracować humorystyczną wersję naklejki na wino, szampana czy inny rodzaj alkoholu, wręczaną z różnych okazji, od świętowania osiemnastki przyjaciela po ślub członka rodziny. Dbając o to, by prezent okazał się niespodzianką, osoby odpowiedzialne za wysyłkę zawsze upewniają się, czy etykieta jest dostarczana do zamawiającego w zamkniętej, odpowiednio zabezpieczonej przed zgnieceniem kopercie. 

Na stronie dostawcy można znaleźć dokładną instrukcję, co trzeba zrobić, by naklejka właściwie się prezentowała. Gotowe wzory są posegregowane tematycznie, co ułatwia wybór i zakupy. Firma realizuje także zamówienia hurtowe. W przypadku większej ilości zleceń istnieje możliwość otrzymania rabatu cenowego. 

Pobliskie firmy:

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Calle Isla Tabarca 2, Alicante

Zobacz >

Bulgaria Street

Mitropolit Simeon 3, Burgas

Zobacz >