ptchk.pl spełnia oczekiwania pod względem wyboru najlepszego usługodawcy!

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna • Świerk Serbski uprawa


Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


72-132 Mosty, Mosty 5

Numer telefonu: 607 311 470

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna • Świerk Serbski uprawa

Sposobów i metod na upiększenie terenu jest bardzo dużo, a do najbardziej polecanych zalicza się zasadzanie drzew iglastych. Choć rzeczywiście jest to świetny pomysł na przyozdobienie i zróżnicowanie dowolnego krajobrazu, to szkopuł w tkwi w doborze roślin. Nie wszystkie gatunki przyjmą się bowiem w każdych warunkach, niektóre np. w ogóle nie nadają się do miast i miejsc z wysokim zanieczyszczeniem powietrza. Zupełnie inaczej zachowuje się świerk serbski, którego uprawa nie wymaga szczególnych warunków.

Świerk serbski jest gatunkiem nie tylko mało wymagającym, ale również bardzo ładnym pod względem estetycznym. Jego właściwości wizualne sprawiają, że z reguły wykorzystuje się go w celach ozdobnych. Rzeczywiście, świerk serbski pięknie prezentuje się niezależnie od tego, gdzie rośnie – warto go zasadzać zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w parkach. Z kolei kupno drzew tego gatunku jest możliwe w firmie abcmosty.pl, która od lat dostarcza świerki i jodły klientom z całej Polski, jak również z zagranicy.

Pobliskie firmy:

Galeria Stolarki

Harnasiów 40, Szczecin

Zobacz >

FHUT Trans-ED Edward Kural

Sufczyn 346, Dębno

Zobacz >